Standen 14-4

Regulier Duo Jeugd
2de div B Hoofdkls B Land. C kls C
team 1 team 1 team 1
Hoofdkls B 2de kls B 1ste kls B
team 2 team 2 team 2
3de kls B pub A kls A
team 3 team 3
3de kls A
team 4
4de kl E
team 5 *
4de kl D
team 6
5de kl F
team 7
5de kl E
team 8
5de kl D
team 9
2e divisie – Poule B
1) Gorkum 1 9 – 69
Hoofdklasse – Poule B
5) Gorkum 2 8 – 28
Hoofdklasse – Poule B
4) Gorkum 1 9 – 22
2e klasse – Poule C
6) Gorkum 2 9 – 16
3e klasse – Poule B
4) Gorkum 3 9 – 24
3e klasse – Poule A
6) Gorkum 4 9 – 9
4e klasse – Poule E
1) Gorkum 5 9 – 32
4e klasse – Poule D
2) Gorkum 6 10 – 27
5e klasse – Poule F
2) Gorkum 7 10 – 31
5e klasse – Poule E
2) Gorkum 8 10 – 28
5e klasse – Poule D
1) Gorkum 9 7 – 25
Landelijk C – play offPoule
3) Gorkum 1 9 – 49
1e klasse – Poule B
1) Gorkum 2 9 – 64
Pup A – Poule A
4) Gorkum 3 8 – 23
2e divisie – Poule B 2e divisie – Poule B

Gorkum 1

9 – 69
FTTC 1 9 – 66
Alexandria ’66 2 9 – 64
ENTAC 1 9 – 63
Swift (D) 1 9 – 49
Disnierats 1 9 – 40
Hoofdklasse – Poule B Hoofdklasse – Poule B
Alexandria ’66 4 9 – 61
Shot ’65 1 10 – 61
De Sprint 1 10 – 57
VVV 2 10 – 51

Gorkum 2

8 – 28
Taveba 1 9 – 22
Hoofdklasse – Poule B Hoofdklasse – Poule B
Het Centrum 1 10 – 31
Sliedrecht Sprt 1 10 – 28
Salamanders 3 10 – 24

Gorkum 1

9 – 22
Taveri 1 9 – 22
United TOGB 1 10 – 18
2e klasse – Poule C 2e klasse – Poule C
De Repelaer 2 9 – 32
Boomgaardshoek 1 9 – 25
Vriendenschaar 4 8 – 22
Dordrecht 2 10 – 20
Smash (M) 1 9 – 20

Gorkum 2

9 – 16
3e klasse – Poule B 3e klasse – Poule B
De Beer 1 10 – 29
Overschie 3 9 – 28
Trefpunt 2 10 – 26

Gorkum 3

9 – 24
Alexandria ’66 3 9 – 20
TOGB 4 9 – 13
3e klasse – Poule A 3e klasse – Poule A
Trefpunt 1 10 – 36
Overschie 2 10 – 34
TOGB 3 10 – 28
Twenty-one Up 8 9 – 21
Alexandria ’66 4 10 – 17

Gorkum 4

9 – 9
4e klasse – Poule E 4e klasse – Poule E

Gorkum 5

9 – 32
Shot ’65 3 10 – 30
TTVA 3 10 – 24
Serve 71 2 10 – 21
PITT 75 1 9 – 21
Dordrecht 9 10 – 17
4e klasse – Poule D 4e klasse – Poule D
Dordrecht 7 10 – 41

Gorkum 6

10 – 27
Trefpunt 3 9 – 25
United TOGB 3 10 – 20
OTTV 2 10 – 18
NN Rotterdam 4 9 – 14
5e klasse – Poule F 5e klasse – Poule F
Merwestad 2 10 – 35

Gorkum 7

10 – 31
HTV 3 10 – 28
Dordrecht 12 10 – 21
TTVA 5 10 – 20
Tavernie 4 10 – 15
5e klasse – Poule E 5e klasse – Poule E
NTTC 5 10 – 43

Gorkum 8

10 – 28
Alexandria ’66 9 10 – 27
Trefpunt 4 9 – 18
OTTV 3 10 – 15
Twenty-one Up 12 9 – 14
5e klasse – Poule D 5e klasse – Poule D

Gorkum 9

7 – 25
TOGB 8 7 – 23
NTTC 4 7 – 21
Trefpunt 5 7 – 20
Alexandria ’66 8 8 – 1
Landelijk C – play offPoule Landelijk C – play offPoule
Tempo-Team 2 9 – 63
PingPongAlkmaar 1 9 – 56

Gorkum 1

9 – 49
Over ’t Net 1 9 – 40
1e klasse – Poule B 1e klasse – Poule B

Gorkum 2

9 – 64
VVV 1 9 – 50
Scyedam 2 9 – 47
Alexandria ’66 3 9 – 46
Scylla 5 9 – 43
Rijnsoever 4 9 – 20
Pup A – Poule A Pup A – Poule A
Play Fair 2 9 – 34
Pecos 2 8 – 27*
Alexandria ’66 6 9 – 25

Gorkum 3

8 – 23
De Repelaer 2 9 – 11
Rijnsoever 8 9 – 5